Tarihimiz
Qingdao Fab Milll Co, Ltd 2004 yılında kumaşların çevre dostu olabileceğini ve hala hazır giyim endüstrisinin sıkı gereksinimlerini karşıladığı fikriyle kuruldu; moda, yenilikçilik, performans, kalite ve teslimat için. Biz buna ödün vermeden vicdan diyoruz.
Dikey olarak entegre edilmiş bir üretici olarak benzersiz konumumuz, sürecin her aşamasında bize rehberlik sağlar. En iyi ve en çevreci elyafları üretiyoruz, en yüksek kalitede ipliği döndürüyoruz ve hem moda hem de çevre dostu kumaşları örüyor ve örüyoruz.
Sadece kendi üretim tesislerimiz veya titiz denetim, arazi dayanaklı ilişkiler ve kendi QC personelimizin katı standartlarımızın karşılandığını garanti eden tesislerimizle çalışırız.


Fabrikamız


Bizim ürünümüz
Bizim kumaşlar yüksek kaliteli kenevir, keten, bambu, organik pamuk, soya vb. Çevre dostu liflerden yapılmıştır. En kaliteli kumaşlar, iyi iş servisi, düşük MOQ ve hızlı teslimat bizim avantajımızdır. Içtenlikle daha fazla müşteri bize katılabilir, birlikte, bir fark yaratabilirsiniz dileğiyle.


Ürün uygulaması
Giyim endüstrisi ve ev tekstili


Bizim sertifika
SGS Denetlenmiş Tedarikçiler


Üretim ekipmanı


Üretim pazarı
ABD, Kanada, Avustralya, Avrupa, Japonya, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Güney Afrika


Servisimiz
Ön satış: Ürünlerimizi detaylı olarak tanıtın, müşterilerin ürünleri seçmelerine yardımcı olun, uygun ürünleri tavsiye edin, örnek kaynağı, OEM veya ODM hizmeti sağlayın

Satış Hizmeti: Hızlı teslimat ile en kaliteli ürünleri tedarik edin, müşterilerin tüm üretim süreçlerini yayınlamasına devam edin. QA ve QC sevkiyat öncesi her sipariş üretim ve denetimini takip eder.

Satış sonrası: hızlı geribildirim karşılamak eğer kalite veya diğer şikayet, biz profesyonel satış sonrası sorunları çözmek için personel var.