Örme Bambu Stretch Fransız Terry

Örme Bambu streç Fransız Terry Bambu Fransız Terri, birçok ilmek ve yumuşak kazık iplikleri ile emici ve higroskopik bir malzemedir. Bizim bambu esneme Fransız havlu kumaş oldukça yumuşak ve rahat. Bambu örme Fransız terriğinin sağ tarafı pürüzsüzdür ve arka tarafında küçük ...

Ürün ayrıntıları

Örgü Bambu Germe Fransız Terri

Bambu French Terry, birçok döngü ve yumuşak kazık iplikleri ile emici ve higroskopik bir malzemedir. Bizim bambu esneme Fransız havlu kumaş oldukça yumuşak ve rahat. Bambu örme Fransız terriğinin sağ tarafı pürüzsüzdür ve arka tarafta kumaş yüzeyi ile aynı hizada duran, dokulu bir görünüm veren küçük döngüler bulunur. Kısa döngülü, yumuşak dokusu ve susuz emiciliği ile, giysiler, boş zaman giysileri, gömlekler, bebek kıyafetleri ve ürünleri, bez bezleri, yoga pantolonları, hoodies, egzersiz giysileri veya hafif bir yaz soyundan soyunmak için mükemmel bir seçimdir.


Bambu esneme Fransız terri, çevre dostu boyalar ile çeşitli renklere boyanabilir. Parlak renkte olacak ve renk haslığı iyi performans gösterecektir. Hepimizin bildiği gibi, doğal bambu elyafın özelliğiyle bambu fransız havlu kumaşı pürüzsüz, iyi örtülü.Ayrıca, ihtiyacınız olan ağırlık ile farklı renklere uyarlanabilir. Bambu kumaşlarla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle özgürce temasa geçin. İşte iletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210
Biz dünya çapında müşterilerine çeşitli kumaş ihracatı konusunda deneyime sahibiz. Seninle yakın gelecekte işbirliği bekliyoruz.

Hot Tags: örme bambu gerdirme Fransız terry, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like