Örme Kendir Boncuk ve Atkılar

Örme kenevir boncukları ve eşarplar Örme boncuk şapkaları ve eşarplar kış için gerçekten iyi seçimlerdir. Aşağıda müşterilerimiz için son zamanlarda yaptığımız ürünlerimizin resimleri bulunmaktadır. Bu organik kenevir boncukları ağır ağırlıkla çift örme olup bileşimi organik pamukla harmanlanmıştır ...

Ürün ayrıntıları

Örme kenevir boncukları ve eşarpları

Örme bere şapkaları ve eşarplar kış için gerçekten iyi seçimlerdir. Aşağıda müşterilerimiz için son zamanlarda yaptığımız ürünlerimizin resimleri bulunmaktadır. Bu organik kenevir boncukları ağır ağırlıkla çift örme olup bileşimi organik pamuk ve likra ile harmanlanmıştır. Bunun için, örme boncuk, sıcaklık, yumuşaklık ve gerilmenin mükemmel bir karışımıdır. Bu nedenle, soğuk havalarda rahatça giyin.


Kenevir biberi ve kenevir atkısı için onları tek renk veya iki tonlu çeşitli renklerde boyayabiliriz. Boyama için, önce ipliği boyayacağız ve daha sonra bez ve eşarp olarak döşeneceğiz. Lütfen kullandığımız tüm boyaların yeşil ve iyi performans gösteren reaktif olduğunu doğrulamalısınız. Renk parlaktır ve rengi kaybetmek kolay değildir.


Dahası, beanie ve fular pek çok renk ile uniseks. Ayrıca sizin için çok sıcak ve rahattır. Tek beden herkese uyar. Bu nedenle bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210
Onları kompozisyon, ağırlık, renk vb. Özel gereksinimlerinize göre yapabiliriz. Eminim buna bayılacaksınız!

Hot Tags: örme kenevir boncuk ve eşarp, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like