Doğal Renkli Ağır Kenevir Kumaş Tuval Kumaş

doğal renk ağır kenevir kanvas kumaş Kenevir lifi çevresel bir tekstil hammaddesidir, bu nedenle kenevir dokusu günümüzde daha da popüler hale gelmektedir. Ağır kenevir kanvas kumaş, mükemmel doğal sağlık fonksiyonuna sahip kenevir kumaşında nispeten daha kalıntır - anti-statik, ...

Ürün ayrıntıları

doğal renk ağır kenarlı kenevir kanvas kumaş

Kenevir lifi çevresel bir tekstil hammaddesidir, bu nedenle kenevir dokusu günümüzde daha da popüler hale gelmektedir. Ağır kenevir kanvas kumaş, mükemmel doğal sağlık fonksiyonu anti-statik, ısıya dayanıklı, anti-ultraviyole, bakteriostatik vb sahip kenevir kumaş nispeten daha kalın biridir. Bu kenevir, böcek ilacı, herbisit veya kimyasal gübre kullanmadan sahada yetiştirilir. Saf doğal.


Boyanmadı veya herhangi bir kimyasal madde ile muamele edilmedi-bu nedenle doğal grimsi kahverengi kenevir rengi oldu. Doğal kenevir tuval yumuşak renk ve parlaklık, kaba ve ilkel tarzı, rahat el hissi özelliklerine sahiptir. Daha doğal görünür, moda, spor giyim, koruyucu giysi, çadır, ayakkabı ve şapka, yatak takımları ve iç dekorasyon vs. için yaygın olarak kullanılabilir.


Ağır kendir kanvas kumaş dokusu kalındır. Dahası, doğal kenevir lifi güçlü ve sağlamdır. Bu nedenle ağır tuval, sağlam ve kullanışlı bir şekilde giyilebilir. Ve ne kadar çok yıkarsanız o kadar yumuşak olur.


Ağır kenevir tuvalimiz İngiltere, Amerika ve Avrupa'da yaygın olarak satılmaktadır ve takdir edilmektedir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210
İlk kez size cevap vermek istiyoruz.


Hot Tags: doğal renk ağır kanat kenevir kanvas kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, kişiselleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like