Kenevir Organik Pamuklu Örme Kumaş

Kenevir organik pamuklu Örme yapağı Kenevir organik pamuklu dışkı için dış taraf örülmüş ve pürüzsüz, iç kısım oldukça yumuşak ve pürüzsüz olan düşük bir havaya sahip. Genellikle bez bezi ekleri, battaniyeler, emiciler, pijama veya diğer sıcak kıyafetler yapmak için kullanılabilir. Olduğu gibi...

Ürün ayrıntıları

Kenevir organik pamuklu Örme kumaş

Kenevir organik pamuklu polar için dış taraf örülmüş ve pürüzsüz, iç kısım oldukça yumuşak ve pürüzsüz olan düşük bir havaya sahip. Genellikle bez bezi ekleri, battaniyeler, emiciler, pijama veya diğer sıcak kıyafetler yapmak için kullanılabilir. Çevre dostu, yumuşak, emici ve doğal olduğundan oldukça rahat.


Kenevir pamuklu elyafımız gerçek doğal elyaftan yapılmıştır ve polyester veya sentetik içermez. Kenevir ve sertifikalı organik pamuktan yapılmıştır. Kenevir, anti-bakteriyel olduğu için harika bir kumaştır, bu nedenle hassas ciltler için idealdir. Ve organik pamuk da doğal ve yumuşaktır.


Bu örgü polar için, hem ağır kenevir pamuklu tül veya tiner üretebiliriz. Genellikle, ağartılmamış, doğal organik kenevir pamuklu bir polar temin ederiz. Bu kenevir organik pamuk karışımı örme Fleece süper yumuşak, hafif gergin, rahat hissi, dayanıklı ve son derece emici. Bu nedenle, çocuk bezi yapmak en iyi seçenek olacaktır.
Yoksa, çok iyi boyar. Hem kenevir hem de organik pamuğun çevre dostu özellikleri bunu sizin için doğal bir tercih haline getirir.
Ambalajlamak için genellikle kumaşları rulo veya balya halinde paketleriz.


Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: kenevir organik pamuk örme fleece, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like