Kenevir Organik Pamuklu Örme Fransız Havlu Kumaş

Kenevir Organik Pamuklu Örgü French Terry Kumaş Örme Fransız teryeri, bir tarafı düz doku, diğerinde ilmekler, örülmüş kumaşlar arasında oldukça yaygındır. Kenevir organik pamuklu havlu örme için, genellikle oran% 55 kenevir,% 45 organik pamuktur. Yumuşak ve sıcak olduğu için ...

Ürün ayrıntıları

Kenevir Organik Pamuklu Örme Fransız Havlu Kumaş

Bir tarafta düz doku ve diğerinde ilmekler bulunan örgülü Fransız havlu örme kumaşlar arasında oldukça yaygındır. Kenevir organik pamuklu havlu örme için, genellikle oran% 55 kenevir,% 45 organik pamuktur. Yumuşak ve sıcak olduğu için, bebek bezleri, sweatshirtler, elbiseler, havlular, hoodies ve diğer giyim eşyaları yapmak için mükemmel bir seçim olabilir. Başka bir deyişle, çok iyi boyar ve kullanımda daha yumuşak olabilir. Hem kenevir hem de organik pamuğun çevre dostu özellikleri bunu sizin için ve ev için gerçekten doğal bir tercih haline getirir.


Ağır Fransız terri normalde hoodies yapmak için kullanılır ve onu denediğinizde çok rahat hissedeceksiniz. Kenevir Kumaşı, kenevir ve pamuk lifini birleştirdiği için çok emici. Genellikle doğal krem ​​rengidir. Ve diğer renkler özelleştirilebilir.
Ambalaj için genellikle şeffaflık torbasının içinde paketlenir, torbalara dokunuruz.


Kenevir örme kumaş üretiminde deneyimli durumdadır; kenevir French terry; kenevir kaburga kumaş; Kenevir keten kumaş ve birçok çevre dostu kumaş. Kenevir pamuklu fransız terry kumaşımız veya diğer kumaşlarla ilgili sorularınız varsa mutluluk duyacağız. İşte bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: kenevir organik pamuklu örme Fransız terry kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like