Kenevir Organik Pamuk Havlu Kumaş Kumaş

Kenevir Organik Pamuklu Havlu Kumaş Kumaş Organik kenevir havlu kumaşı dayanıklı, yumuşak ve oldukça emici. Kenevir, saf doğal bir elyaf olarak, diğer elyaftan daha iyi nefes alır ve daha da fazla biyolojik olarak parçalanabilir. Bu nedenle, çevreye duyarlıdır. Ayrıca, kenevir havlu kumaşı daha hızlı kurur ve ...

Ürün ayrıntıları

Kenevir Organik Pamuk Havlu Kumaş Kumaş

Organik kenevir havlu kumaşı dayanıklı, yumuşak ve oldukça emici. Kenevir, saf doğal bir elyaf olarak, diğer elyaftan daha iyi nefes alır ve daha da fazla biyolojik olarak parçalanabilir. Bu nedenle, çevreye duyarlıdır. Ayrıca kenevir havlu kumaşı daha hızlı kurur ve daha yumuşakça kullanırsınız.


Havlu kumaş çok çeşit var, o zaman neden kenevir organik havlu bezi seçin.
İlk olarak dayanıklılık. Kenevir kumaşı diğer kumaşlardan daha dayanıklıdır. Bu nedenle kenevir pamuklu havlu daha uzun sürebilir ve birçok kez kullanıp yıkayabilir.
İkincisi, emicilik. Kenevir suyunu pamuktan bile daha fazla emebilir. Pamuk ilave edilerek kumaş daha emici hale getirilir.
Sonra, çevre dostu. Hem kenevir hem de organik pamuk alanındaki böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanmadan yetişmektedir. Hepsi doğal yeşil liflerdir.


Kenevir organik pamuklu havlu için yıkama yağı kullanın: hafif, biyolojik olarak bozunabilir deterjanı ve diğer giysilerden ayrı olarak kullanmalısınız. Asla çamaşır suyu kullanmayın.
Ambalajlama için genellikle havlu kumaşlarını balya veya rulo halinde paketleriz. Özel gereklilikler lütfen bize bildirin.


Havlu kumaş kumaş arıyorsanız, lütfen bizi arayın. İşte iletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: kenevir organik pamuk havlu kumaş kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like