Kenevir Organik Pamuk Geri Dönüşümü Polyester Karışım Dolu Kumaş

Kenevir Organik Pamuk geri dönüştürülmüş polyester karışımı Kabartma Kumaş Kenevir organik pamuklu kumaş en yaygın harmanlanmış kenevir kumaşından biridir. Geri dönüşümlü polyester kumaş, çevre dostu olan yeni bir stil malzemesidir. Geri dönüştürüldüğü için, kullanıcılar tarafından özellikle yurtdışında takdir edilmektedir ...

Ürün ayrıntıları

Kenevir Organik Pamuk geri dönüşümlü polyester karışımlı Doku Kumaş

Kenevir organik pamuklu kumaş, en yaygın harmanlanmış kenevir kumaşından biridir. Geri dönüşümlü polyester kumaş, çevre dostu olan yeni bir stil malzemesidir. Geri dönüştürüldüğü için, özellikle Avrupa ve Amerika'da gelişmiş ülkelerde yurtdışında kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir.


Geri dönüştürülmüş polyester kenevir pamuk harmanı kumaşı, bu üç fiberi bir arada yansıtan tüm avantajları ayarlar. Nefes alabilir. Kenevir organik pamuklu dokuma kumaş, kışın ılık ve yazın serinleşmenizi sağlar ve giymek için uygundur. Gerçekten havalandırılan ve nem emici etkisine ulaşabilir. Rahat ve antipururitik. Nazik, cana yakın olmayan ve sağlık bakım ihtiyacını karşılayabilir. Doğal ve çevresel. Herhangi bir kimyasal madde ve böcek ilacı kullanmadan, gerçek yeşil tekstildir. Antistatik. İğneme yok, kıvrılma yok.


Rahat, serin, sert ve pürüzsüz, havalandırılan vb. Özellikleri ile yazlık giysiler için ideal kumaştır. Ayrıca, bu harman organik dimi diğer eğlence ve moda kıyafetleri yapmak için de kullanılabilir.


Bu kumaşın yanında çeşitli kumaş üretiminde de tecrübemiz var. Ve eğer ilgileniyorsanız, bizimle irtibata geçiniz ve size yüksek kaliteli ürünler sunacağız.


İletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: kenevir organik pamuk geri dönüşümlü polyester karışım harç kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like