2019 Giyim Çevre Koruma

- Mar 12, 2019-

2019 giyim çevre koruması yeşil aksesuarlardan başlıyor!


2018 yılında dünya çapında satılan toplam giyim miktarı 2003'ten bu yana verilere göre iki kattan fazla artmıştır. Bu rakam sadece reel ekonominin hızlı gelişmesini değil aynı zamanda hızlı moda endüstrisinin benzeri görülmemiş yükselişini de yansıtıyor. Aynı zamanda, her yıl yüz milyarlarca yuan değerinde kıyafet ortadan kalkar ve eski kıyafetlerin birikmiş envanteri 100 milyon tona ulaşır.


Bu şartlar altında, çevre dostu kumaşların uygulanması, giyim endüstrisinde sıcak bir konu haline gelmiştir. 2019 Çin uluslararası tekstil kumaşları ve aksesuarları (ilkbahar ve yaz) fuarı, çok sayıda çevre dostu kumaş ürünü ile yakında buluşacak.


Geri dönüşümlü kumaşlar bir trend haline geldi! Çevrenin korunmasına gelince, insanlar en başta kaynağın geri dönüşümünü düşünmeye meyillidirler. Öyleyse neden bu giysiler kağıt ve plastik gibi geri dönüştürülemiyor?


Şu anda birçok kumaş üretim işletmesi, ekolojik çevreyi koruma fikrine paralel olarak, bu konunun yenilenmesi için acı bir çaba, çevresel yenilenme malzemesi araştırma ve geliştirme, memnuniyet verici başarılar elde etti, şirket geri dönüşümlü iplik dokuma kumaş kullanarak kumaşı kullandı ürün gibi, geleneksel kumaşlarla neredeyse hiç farkedilmeyen performansı, geniş bir uygulama alanı gösteriyor.

Ayrıca yeşil çevre koruma eğilimini takip edin, geri dönüştürülmüş ürünlerin örme kumaşlarını tanıttık, bir dizi uluslararası sertifikasyondan sonra öğrendik, ürün Avrupa Oeko - Tex ekolojik çevre koruma sertifikası ve uluslararası standart 100 GRS geri dönüşüm standartlarına uygun, Dünyada tanınması, artık örgü ürünlerde de uygulanıyor!


Çevre dostu tekstilin kapalı döngü modu ortaya çıkıyor!