Organik Pamuklu Kumaş Tekli veya Spandex Jersey

Organik Pamuklu kumaş tek veya spandex Jersey Organik Pamuklu kumaş Jersey ağırlıklı olarak giyim üretimi için kullanılmaktadır. Pamuklu kumaş mayo hafif ağırlıklı, çok gergin bir organik pamuklu tek örme olarak yapılabilir. Ve genellikle tişört yapmak için kullanılır. Veya karıştırılabilir ...

Ürün ayrıntıları

Organik Pamuklu kumaş tekli veya spandex Jersey

Organik Pamuklu Kumaş Jersey ağırlıklı olarak giyim üretimi için kullanılır. Pamuklu kumaş mayo hafif ağırlıklı, çok gergin bir organik pamuklu tek örme olarak yapılabilir. Ve genellikle tişört yapmak için kullanılır. Veya organik pamuklu bir spandex forması yapmak için bazı spandex ile harmanlanabilir.
Bu kumaşın yüzeyi pürüzsüz ve pürüzsüz hissediliyor. Organik pamuklu mayo, giysiler, yelekler vb. Gibi draped giysiler giymek için mükemmel bir kumaş olarak kabul edilir.


biz pamuk formaları geniş bir yelpazede üretim yapan nişanlıyuz. Kumaşı örmek için uzun vadeli işbirliği fabrikamızdan yüksek kaliteli iplik kullanacağız. Tek jarse ve spandex mayosunun yanı sıra, başka türlerde de yapabiliriz. Renk için, doğal renk, boyalı renk veya soyulmuş ürünlerimiz arasında.


Peki çeşitli jersey tedarikçileri arıyorsanız, bizimle irtibata geçiniz. Formaları bir dizi üreten bir deneyime sahibiz. Kaliteden de memnun kalacaksınız.


Kaliteli çok kumaş üretebiliriz, web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Ve sorularınız varsa lütfen bizi arayın:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: organik pamuklu kumaş tek veya spandex mayo, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like