Keten Katı Boyalı Dokuma Kumaş

Keten Katı Boyalı Dokuma Kumaş Keten örgü kumaş keten iplikten yapılmıştır. Yüzeyi pamuklu ve kimyasal elyaf kadar pürüzlü değilken, canlı bir yumru haritalama yapıyor. Ayrıca, sentetik elyafın dışında, keten kumaş tekstillerin arasında en sağlam olanıdır. Keten lifi yüksek mukavemete sahiptir ve ...

Ürün ayrıntıları

Keten Katı Boyalı Dokuma Kumaş

Nevresim dokuması keten iplikten yapılır. Yüzeyi pamuklu ve kimyasal elyaf kadar pürüzlü değilken, canlı bir yumru haritalama yapıyor. Ayrıca, sentetik elyafın dışında, keten kumaş tekstillerin arasında en sağlam olanıdır. Keten lifi yüksek mukavemete sahiptir ve kolayca yırtılmaz. Hepimizin bildiği gibi, keten saf bir doğal elyaftır. Solgun ter özellikleriyle, mükemmel nefes alabilirliği ile, dokuma keten kumaş artık giderek daha popüler hale geliyor.


Günümüzde çevre dostu boyaların kullanılması büyük önem taşımaktadır; çünkü daha fazla insan yeşil tekstillere özel dikkat gösteriyor. Boyalı keten kumaş için, fabrikamızın boyalı kumaş üretmek için gelişmiş ekipmanları ve yeşil boya kullandığını garanti edebiliriz. İkincisi, renk haslığı boyamada özel dikkat gösterdi, ancak kumaş renk istikrarı nitelikli. Doğru gölge, yüksek kalite, ciddi tutum ile dünyadaki müşterilere daha fazla çevre dostu kumaş ürettik.
Boyalı keten kumaş ayakkabı, kıyafet vb. Için yaygın olarak kullanılabilir. Dahası, boyama keten kumaşını ağırlık ve renk gereksinimlerine göre özelleştirebiliriz. SAmbalajlamak için genellikle kumaşları rulo haline getiririz. Diğer şartlar lütfen bize bildirin.
İletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: keten katı boyalı dokuma kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like