Nevresim Takımları ve Ev Tekstili için Geniş Kumaş

Nevresim Takımları & .Hometextiles için Keten Geniş Kumaş Çarşaf geniş kumaş genellikle keten perde, çarşaf, keten yorgan örtüsü, yastık kılıfları ve benzeri gibi yatak takımları ve ev tekstili, yapmak için kullanılır. Bu ketenlerin saf bir doğal elyaf olarak iyi bilinmesi birçok avantaja sahiptir ...

Ürün ayrıntıları

Nevresim Takımları ve Ev Tekstili için Geniş Kumaş

Çarşaf geniş kumaş genellikle keten perde, çarşaf yaprak, çarşaf yorgan örtüsü, yastık kılıfları ve benzeri gibi yatak takımları ve ev tekstili, yapmak için kullanılır. Bu ketenlerin tamamı saf bir doğal elyaf olarak iyi bilinmektedir, diğer kumaşlardan üstün olan pek çok avantajı vardır. Sentetik elyafın dışında, keten kumaş çeşitli kumaşlar arasında en sıkı firmadır. Keten lifi yüksek mukavemete sahiptir ve kolayca yırtılmaz. Terleme özelliği ile mükemmel nefes alabilirliği, anti-bakteriyel karakteri ile keten kumaş artık giderek daha popüler hale geliyor.


Keten kumaş sizi yaz aylarında serinletir ve kış aylarında sıcak tutar; bu nedenle keten kumaş ile genişçe yatak odası için akıllıca bir seçim yapın. Bir kez keten yatak örtülerini denerseniz başkalarına geçişten hoşlanmazsınız.


Yıkadıktan sonra, keten yataklar daha retro, sade, doğal görünüyor. Hayatı anlayan, hayatı seven insanlar tarafından derinden sevilir. Bir dizi çarşaf yatağı sizi rahat bir his yaratacaktır. Ev, bir ev değil, hayattan zevk almak istediğiniz bir yer olmasını sağlayabilir.


Ambalajlamak için genellikle kumaşları rulo haline getiririz. Diğer şartlar lütfen bize bildirin.
İletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: keten geniş kumaş yatak takımları & .hometextiles, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like