Keten İplik Boyalı Dokuma Keten Kumaş

Keten İplik Boyalı Dokuma keten Kumaş İplik boyalı keten kumaş keten keten kumaş arasında yaygın bir türüdür. Hepimizin bildiği gibi, keten kumaşın mükemmel nefes alabilirliği, dayanıklılığı, yüksek sıcaklıklara dirençli olması, anti-bakteriyel olması, hızlıca ter atması gibi pek çok avantajı vardır. Yoksa ...

Ürün ayrıntıları

Keten İpliği Boyalı Dokuma keten kumaş

İplik boyalı keten kumaş, keten keten kumaşlar arasında ortak bir türe sahiptir. Hepimizin bildiği gibi, keten kumaşın mükemmel nefes alabilirliği, dayanıklılığı, yüksek sıcaklıklara dirençli olması, anti-bakteriyel olması, hızlıca ter atması gibi pek çok avantajı vardır. Ayrıca, keten keten kumaşın yüzeyi eşit ve pürüzsüzdür ve gözyaşı dökmek kolay değildir. Keten kanvas kumaş, yüksek kaliteli giysiler, iç dekorasyon ve sanat gereçleri ve benzeri ürünler yapmak için yaygın bir şekilde kullanılabilir.


Çevre bilincinin artmasıyla birlikte, yeşil boyama ve bitirme yeşil tekstil üretiminin güvencesi altındadır. Keten kumaşların boyanması işlemi için lütfen ipliği boyalı keten kumaş üretmek için yeşil boyalar kullanacağımızı teyit ediniz. Ayrıca, boyanmış kumaşımızın renk haslığı yeterlidir. Dünyadaki müşterilerimize çevreye duyarlı birçok kumaş ürettik.


İplik boyalı keten kumaşlar yaygın olarak kullanılabilir ve ağırlık ve renk gereksinimlerinize göre özelleştirebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Ve umarım sizinle işbirliği yapma fırsatımızı buluruz.


Ambalajlamak için genellikle kumaşları rulo haline getiririz. Diğer şartlar lütfen bize bildirin.
İletişim bilgilerimiz:
E-posta: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: keten ipliği boyalı dokuma keten kumaş, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like